Сабақтың тақырыбы Theme of the lesson Мәтінді форматтау Text formatting

Loading...


Дата05.05.2021
өлшемі46.12 Kb.
түріСабақ

Бөлім 10.4А: Мәтінді форматтау

Section 10.4А Web-development

Мектеп: Кеңқияқ ЖОББМ

School:

Мерзімі:23.01.2020

Мұғалімнің аты-жөні: Есенова А.К.

Класс: 10 «A»

Teacher's Name: Yessenova A.K.




Сабақтың тақырыбы

Theme of the lesson

Мәтінді форматтау ()

Text formatting (font, paragraph, lists)



Оқыту мақсаттары

Learning Objectives

10.4.2 use HTML in web-development

Сабақтың мақсаты:

Purpose of the lesson:

  • Веб-сайтты құру, сақтау және ашу шеберлігін көрсетеді.

Demonstrates the skill of creating, saving and opening your own webpage.

  • Веб-құжат құрылымы туралы білімдерін көрсетеді

Demonstrates knowledge of webdocument structure

  • Веб-сайтты құру үшін тақырыптар үшін тегті қолданады.

Uses tag for headlines to create your own web page.

  • Тақырып түрлері арасындағы айырмашылықтарды түсінеді

Understands the differences between the types of headers

Бағалау критерийлері:

Evaluation criteria:

Барлық оқушылар мыналарды біле алады:

All learners will be able to know:

  • Веб-сайтты құру үшін негізгі тегтерді қолданады.

Uses basic tags to create your own webpage.

Оқушылардың көпшілігі мыналарды біле алады:

Most learners will be able to know:

  • Өз веб-сайтыңызды құру үшін тақырыптар үшін тегті қолданады.

Uses tag for headlines to create your own web page.

  • Тақырып түрлері арасындағы айырмашылықтарды түсінеді

Understands the differences between the types of headers

Тіл мақсаттары

Диалог / жазу үшін пайдалы фразалар

Веб-сайт, веб-бет, WYSIWYG, мәтіндік редактор, CMS, Microsoft Front Page, Adobe Dream Weaver, Notepad, Joomla, Word Press, HTML

Диалог / жазуға арналған пайдалы фразалар сериясы:

• HTML ,,,, үшін қолданылады

• Біз тегтерді ... үшін қолданамыз.

• Тегтер - бұл ...

• Мен (a) тақырып белгісін ... ... ... қолдандым.


Құңдылықтарды ендіру

Топтық жұмыс, ынтымақтастық, уақытты басқару

Group work , co-operation, time management

Пәнаралық байланыс

Орыс тілі , ағылшын тілі

Алдын ала білім

Бағдарлама тілдері, олардың қолданылу саласы туралы бастапқы білімдері бар



Сабақтың барысы

Сабақтың жоспарланған кезеідері

Сабақ үстіндегі жаспарланған іс-шаралар


Дерек көздері

Сабақтың басы

0-4 минут




1.Ұйымдастыру. Амандасу, көңіл-күйі сұрау.

«Random» арқылы топтарға бөліну



  1. Топ HTML

  2. Топ Web-сайт

Random


https://castlots.org/razdelit-na-gruppy/

Сабақтың ортасы

4-7 мин

7-11 мин

11-15 мин

15-20 мин

20-30 мин

30-35 мин


2. Білімді актуализациялау
Алдыңғы білімді тексеру. Тапсырма 1
«Кибератака» әдісі бір мезетте бір оқушыға үш оқушы сұрақ кояды.

«Миға шабуыл» Сұрақтар қою арқылы сабақтың тақырыбын ашу
1) Жаңа жолдан басталып жазуда оңға қарай жасалған шегініс (Абзац)

2) Бұл суретте не көрсетілген?

1 Нөмерленген тізім

2 Маркерленген тізім
3) Бұл суретте не көрсетілген? Қаріп
3. Жаңа білім қалыптастыру

«Random» арқылы жұпқа бөлініп

«Running dictation» activity орындайды








Символдар мөлшерін таңдау мүмкіндігін береді.

  1. Қарайтылған шрифт

  2. Курсив әріпі үшін

  3. Асты сызылған

  4. Сөздің үстінен сызылады.

  5. Нөмерленген тізім

    • … Нөмерленбеген тізім

    • …<>/MARQUEE> Сырғымалы жол

      Практикалық сабақ.

      Әр оқушы өтілген тақырып бойынша,жаңа тегтерді компьютерде тереді.




      Plicers.com бағдарламасы арқылы жаңадан өтілген сабақты пысықтау

      Бағалау нәтижесін сайттан бірден көреміз


Қосымша1


Қабырғаға ілінген сөйлемдер

Plicers.com , QR code, Smart phone, Стикерлер



35-40



Кері байланыс: «Өзіме хат»

Барлық оқушыларға өздеріне хат жазуға ұсыныс тастаймын.

Оны мынандай сөздермен бастау керек:

«Қымбатты....!

Мен жаңа ғана ..... бойынша сабақта болдым.


  1. Бүгінгі сабақтан үйренгенім, түсінгенім

  2. Осы тақырып бойынша мысалдар.....

Аты-жөні:

Мекен-жайы:



Рефлексия: «Мейрамхана»

Тақтаға аспаз суреті ілінеді де «Тойдыңыздар ма?» деген сұрақ қойылады:

Мен ... тағы жер едім...

Ең ұнағаны...

... қорыта алдым

... қатты тойдым



.... қаным ашып тұр.




Дифференциация – Сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз?

Бағалау – Оқушылардың ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай тексересіз?

Пәнаралық байланыс

Қауіпсіздік ережелері

АКТ-мен байланыс
Құндылықтармен байланыс (тәрбиелік элемент)


Бұл сабақта дифференциацияны сабақтың мақсатына лайықтап жүргіздім. Сабақ мақсатына орай оқушылар мәтіннің ішінен ақпараттады іріктеуде негізгі және қосымша ақпаратты бөліп қарастырады.

«Сен-маған, мен-саған» жұптық бағалау

«Минуттық шешім» топтық бағалау

«Екі жұлдыз, бір тілек»

«Өзін-өзі бағалау»

сарапшы оқушының бағалау


Шаттық шеңбері

Сергіту сәті

Қауіпсіздік ережесін үнемі назарда ұстау Оқушылар сабақ барысында өздерінің АКТ дағдыларын дамыта алады.

Тапсырмалар оқушының денсаулығына қауіп төндірмейді.






Қосымша1
«Running dictation» activity орындайды
Жаңа тақырып мәтінін бөліктерге бөліп, сыныптың айнала қабырғасына ілініп қойылады.Оқушылар отырып оқи алмайтындай болуы керек. Сыныптағы оқушылар жұпқа бөлініп, бірі хатшыенді бірі жүгіруші болады. Жүгіруші қабырғадағы жазылған сөйлемдерді оқып, есте сақтап, хатшыға айтуы керек.Жүгіруші не айтса, хатшы соны жазады. Кейінен оқушылар орындарын ауыстырады. Оқушылардың жаңа тақырыпты өздігінен меңгеруге, орфографиялық қателерге жол бермеу, тілдік сауаттылықты сақтауға негізделген. Оқушының тыңдалым, айтылым оқылым, жазылым дағдылары қалыптасады
Қабырғаға ілінген сөйлемдер.







Символдар мөлшерін таңдау мүмкіндігін береді.

  1. Қарайтылған шрифт

  2. Курсив әріпі үшін

  3. Асты сызылған

  4. Сөздің үстінен сызылады.

  5. Нөмерленген тізім

    • … Нөмерленбеген тізім

    • …<>/MARQUEE> Сырғымалы жол


      (Өзара жұптық бағалау)


      Достарыңызбен бөлісу:
Loading...




©melimde.com 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
Сабақтың тақырыбы
Сабақтың мақсаты
бойынша жиынтық
жиынтық бағалау
Сабақ тақырыбы
рсетілетін қызмет
ғылым министрлігі
Жалпы ережелер
қызмет стандарты
тоқсан бойынша
бекіту туралы
Әдістемелік кешені
бағалауға арналған
Сабақ жоспары
туралы хабарландыру
тоқсанға арналған
жиынтық бағалаудың
арналған жиынтық
Қазақстан республикасы
бағалау тапсырмалары
жиынтық бағалауға
арналған тапсырмалар
бағалаудың тапсырмалары
Қазақстан республикасының
республикасы білім
білім беретін
пәнінен тоқсанға
Жұмыс бағдарламасы
біліктілік талаптары
Қазақстан тарихы
арналған әдістемелік
әкімінің аппараты
туралы анықтама
мамандығына арналған
қойылатын жалпы
Конкурс туралы
жалпы біліктілік
мемлекеттік әкімшілік
Қазақ әдебиеті
мерзімді жоспар
Мектепке дейінгі
жалпы конкурс
қатысушыларға қойылатын
әдістемелік кешені
оқыту әдістемесі
Қазақстан облысы
ортақ біліктілік
қызмет регламенті
пәнінен тоқсан
мамандығы бойынша
болып табылады

Loading...