Сабақтың тақырыбы: Lesson: Жануарлар дүниесімен танысу Animal’s world Сабақтың мақсаты



Дата17.10.2020
өлшемі17.18 Kb.
түріСабақ

Сыныбы: Class:

1




Күні: Date:

09.10.2020ж.

Оқытушы: Teacher:

Шотанова Айдана. Shotanova Aidana

Сабақтың тақырыбы: Lesson:

Жануарлар дүниесімен танысу

Animal’s world



Сабақтың мақсаты:

The purpose of the lesson:

Еліміздегі, туған өлкеміздегі жануарлар әлемімен танысу. Балалардың туған жерге деген қызығушылықтарын ояту. Сонымен қоса ағылшын грамматикасын үйрету әдістерімен меңгерту, яғни сабақта қайталау, сәйкестендіру және тану жаттығуларын қолдану. Балалардың сөздік қорын толықтыру, сөйлеу, ойлау қабілеттерін дамыту. Тазалыққа, ұқыптылыққа тәрбиелеу. Жануарларға жәбір көрсетпеуге, табиғатты таза ұстауға үйрету. Оқкшыларды жануарларға қамқорлық жасау керектігін үйрету. “animal’s world” тақырыбы бойынша жаңа сөздерді меңгерту. Өз ойын толық айтуға, салыстырып қорытынды жасау қабілетін дамыту.

Интерактивті тақта, аудио, видеороликтер және көрнекіліктермен жұмыс.



Бағалау критерийлері:

Evaluation criteria:

Жеке, топтық, жұптық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. Әр тапсырмаға смайлик және стикер беру. “Алма ағашы, Бағдаршам” әдістері арқылы бағалау




Ойлау дағдыларының деңгейі:

Level of thinking skills:


Ойлау, білу, салыстыру, сәйкестендіру

Дәйек сөз:

Citation:

Do you like animals?

What colour is it?

What is the name of the animal?


Құндылықтарды дарыту:

Instilling values:

Ұжымшылдыққа, тазалыққа, жауапкершілікке, сыйластыққа, тәрбиелеу және өзара түсіністік құндылықтарды қалыптастыру

Пәнаралық байланыстар:

Interdisciplinary communication:

Қазақ тілі, дүниетану, жаратылыстану

Сабақ барысы: Lesson progress:

Сабақтың негіздері:

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі:
Organizational stage:

  • Good morning children!

  • How are you?

Балалар біз бүгінгі оқу іс-әрекетімізде үй жануарлардың атауын ағылшын тілінде айтып үйренетін боламыз. Бастауға дайынбыз ба?

– Are you ready?

–Yes

“Big” және “Small” суреттері арқылы топқа бөліну.



1st group-big

2nd group-small



Бейне үзінді

видео


ролик

Негізі кезең:

New words:

Жаңа сөздерді қайталау жаттығуы арқылы менгерту.



Repeat after me:

Слайд

Main stage:

Snake-жылан Small-кішкентай

Swan- аққу Big-үлкен

Fish-балық Mouse-тышқан

Rabbit-қоян Tortoise-тасбақа

Saigas-ақбөкен Fox-түлкі

Wolf-қасқыр Spider-өрмекші






Дескриптор:

Descriptor:

1-жаттығу: Түсіп қалған әріптерді жазу.

2-жаттығу: Шатасқан әріптерден сөз құрау.

3-жаттығу: Суретте не көріп тұрсыздар?

4-жаттығу: Сүйікті жануарының суретін салу?

5-жаттығу: Жануарлардың суреттерімен есімдерін сәйкестендіру.

Слайд бейне үзінді
видео

ролик


Қорытынды кезең:

Final stage:

Жасалған жұмыстарды қорытындылап смайлик және стикер арқылы бағалау.

Смайлик

Стикер


Достарыңызбен бөлісу:




©melimde.com 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
Сабақтың тақырыбы
бойынша жиынтық
Сабақтың мақсаты
жиынтық бағалау
Сабақ тақырыбы
ғылым министрлігі
тоқсан бойынша
рсетілетін қызмет
Жалпы ережелер
бағалауға арналған
қызмет стандарты
бекіту туралы
Сабақ жоспары
Қазақстан республикасы
жиынтық бағалаудың
жиынтық бағалауға
тоқсанға арналған
Әдістемелік кешені
республикасы білім
бағалау тапсырмалары
арналған жиынтық
арналған тапсырмалар
білім беретін
туралы хабарландыру
Қазақстан республикасының
бағалаудың тапсырмалары
арналған әдістемелік
мерзімді жоспар
пәнінен тоқсанға
Қазақстан тарихы
Реферат тақырыбы
Қазақ әдебиеті
Жұмыс бағдарламасы
бағдарламасына сәйкес
болып табылады
нтізбелік тақырыптық
Мектепке дейінгі
біліктілік талаптары
оқыту әдістемесі
республикасының білім
әдістемелік ұсыныстар
мамандығына арналған
әкімінің аппараты
туралы анықтама
жалпы білім
қойылатын жалпы
жалпы біліктілік
Конкурс туралы
қазақ тілінде
білім берудің
мемлекеттік әкімшілік