Сабақтың тақырыбы Дене жаттығулары кезінде өзін-өзі басқару. Сабаққа негізделген оқу мақсаты



Дата19.01.2023
өлшемі16.23 Kb.
#417471
түріСабақ
Байланысты:
Денешынықтыру 20.01
Нурахметова Көмірсулар. Көмірсулардың биологиялық ролі, Нурахметова Периодтық жүйе – химияны оқытудың мақсаты және құралы. Периодтық заң- орта мектептегі химия курсының теориялық негізі., Шынықтыру Дене ҚМЖ Қауіпсіздік техника ережесі Дене тәрбиесі дегеніміз не , Жолдама 401 еі, қазақ әдебиеті 11 жмб бжб тжб-конвертирован

Бөлімі

Мектебі:И.Шорманов

Педагогтың аты жөні:
Күні:

Ансатбаева Акмарал
12.01.2023

Сыныбы: 3 «Ә»

Қатысқандар саны Қатыспағандар спаны

Сабақтың тақырыбы

Дене жаттығулары кезінде өзін-өзі басқару.

Сабаққа негізделген оқу мақсаты

3.3.1.1 дене жаттығуларының, сауықтыру пайдасы денсаулықты нығайтуға ықпал ететін көрсете білу және түсіну
3.1.4.1 өзінің күшті жақтары мен кемшіліктерін анықтау және басқалардың жаттығуларды орындау сапасын талқылау

Сабақ мақсаты:

Оқушылар дене жаттығуларының, сауықтыру пайдасы денсаулықты нығайтуға ықпал ететін көрсете біледі


Сабақтың барысы



Уақытты
кезеңі

Педагогтың ірекетті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақттың басы
5-мин

Ұйымдастыру кезеңі
Сәлемдесу
Мұғалім өзін таныстыру
Кезекшімен сұхбат
Сабақтың тақырыбын хабарлау
Сабаққа дайындығын тексеру

Оқушылар сапқа тұрады. Рапрт тапсырады. Сабақтың тақырыбын хабарлау. Орыннан оңға солға бұрылу
Техника қауіпсіздігі Саптық жаттығулар.

Мақтау
Мадақтау

Әр жаттығуға кең ашық кеңістік

Сабақттың ортасы
31-мин сабақ мағанасын ашу

Бүгінгі сабақ бойынша оқшыларға тапсырма нұсқаулығын танысады.бақылайды қолдау көрсетеді.

Оқушылар топқа бөлінеді ашық жерде басқалармен жүгіру кезінде негізгі қауіпсіздік тарапынан қарастырады.Оларға әртүрлі бағыттарға жүгіреді. Ысқырықты естісімен олар бағытын тағы өзгертеді. 2-3 мин жүгіреді . Оқушылардың жүрек соғысын тексеруін сұраймыз.
Ойындар мен үстел ойындары Дойбы ойынын ойнайды

Өте жаксы
Жарайсың
Мадақтау
Оқушылардың сабаққа қатысуына мақтау сөздері арқылы бағалаймыз

Доптар әртүрлі мөлшерлі Нысана ретінде қайта өңделетін заттар қолданылады

Сабақттың соңы
15-мин

Кері байланыс.
Сөйледі аяқта
Дорйбыдан жинаған ұпай сандарын сұрап
Сыныптағы оқушыларды өзара жарыстың нәтижесін жеткізу

Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады.
Бүгінгі сабактан не түсінгендерін айтады








Достарыңызбен бөлісу:




©melimde.com 2023
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет