Сабаққа негізделген оқу мақсаты 1 Мұғалімнің көмегімен тыңдаған материалдың кім/не туралы екенін түсіну

Loading...


Дата13.04.2020
өлшемі18.02 Kb.
түріСабақ

Сабақтың тақырыбы:

Арухана

Мектеп:Қаратұрық орта мектебі


Күні: 11.05

Мұғалім есімі:


Сынып:1 «Б»

Қатысқандар саны:

қатыспағандар саны:



Сабаққа негізделген оқу мақсаты


1.1.4.1.Мұғалімнің көмегімен тыңдаған материалдың кім/не туралы екенін түсіну.

1.3.1.1.Таныс сөздерді тұтас оқу.

1.1.3.1.Тыңдаған мәтін мазмұны бойынша мұғалімнің көмегімен сұрақтарға жауап беру,сәйкес иллюстрация/суреттер/сызбалар таңдау.

1.5.1.5.Мұғалімнің көмегімен сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтап құрастыру.



Оқу нәтижелері

Барлығы:

Дене мүшелерін атай алады,қайда баратынын (аурухана), неге баратынын айта алады.



Көбі:

Тақырып бойынша өзара сөйлесе алады,мұғалімнің көмегімен септік,тәуелдік жалғауын дұрыс қолдана алады.



Кейбірі:

Сабақта үйренген құрылымдық үлгілерді өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады.



Ойлау дағдыларының деңгейі:

Білу,тану,қолдану,бағалау

Бағалау критерийі (нақты сабақ мақсатына қарай )

1.Жаңа тақырыпты түсінеді,қай жері уыратынын айтады.

2.Сұрақтарға жауап береді,тәуелдік жалғауын дұрыс атайды.

3.Сөздерді түсініп,сөйлем құрайды.


Пәнаралық байланыс

Сауат ашу.

Тілдік мақсат

Қазақ тіліне тән дыбыстар.

Алдыңғы оқу

Дәрігерде

Жоспар


Жоспарланған уақыт


Жоспарланған жаттығулар

Дескриптор

Ресурстар

Сабақтың басы (2-3) мин



Оқушылармен сәлемдесу. Сабаққа дайындығын тексеру.

Сабаққа деген көңіл-күйлерін анықтау.

Сабақтың мақсатымен таныстыру.


Бір-біріне көңіл-күйлерін білдіреді.





Сабақтың ортасы

(6-40) мин





1-тапсырма арқылы сөйлесу үлгісіне назар аудару.Неге? деген сұрақ үлгісімен танысу.

-Сен қайда барасың?

-Мен ауруханаға барамын.

-Неге?


Не үшін баратынын ,немесе бармайтынын айтады. «Есте сақта!» айдары

«Иә,барамын», «Жоқ бармаймын» дұрыс айтуға жаттықтыру.

2.Суретке қарап, қайда баратынын айтады.

Мен дүкеге барамын.Мен мектепке барамын.Мен тауға барамын.Сұрақтар қойып, бірнеше жауапты тыңдау.Толықтырып айтуға жаттығу.

4-тапсырма.Алдымен диалогті тыңдау.Жұптық жұмыс жүргізу.

-Сен қайда барасың?

-Мен ауруханаға барамын.

-Неге?


-Тісім ауырды( аяғым,қолым,басым.т.б.)

Алдыңғы сабақта үйренгендері бойынша сөйлеу үлгілерін еске түсіріп, амандасып, халін сұрап, неге баратынын және неге баратынын айтады.


Дауысты,дауыссыз дыбыстарды қайталап, түрлі тапсырмалар орындау.

1.Денсаулықты қалай күту керектігін айтады.

2.Сөз және сөз тіркестерін түсінеді.

3.Сурет бойынша айтады.

4.Сөйлемдерді толықтырып айтады. 5.Сөздерді қайталап,

сөйлем құрайды.

6.Диалог арқылы сөйлеседі.

7.Қазақ тіліне тән дыбыстарды атап, дыбыстық талдау жасайды.


Суреттер

Оқулық


Қорытындылау


«Ыстық орындық»

Оқушылар сұрақтарға жауап береді.



Сабақтың соңы




Сабақта кері байланыс орнату.

Сабақ барысында нені білген, қалай жұмыс істегені,не қызық әрі жеңіл болғаны,не қындық туғызғаны туралы ой –пікірлерін білдіре алады.









Үйге тапсырма



Бағалау




Рефлексия




Тексерілді--------------------------

Достарыңызбен бөлісу:
Loading...


©melimde.com 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін ызмет
Жалпы ережелер
ызмет стандарты
дістемелік кешені
бекіту туралы
туралы хабарландыру
бойынша жиынты
біліктілік талаптары
кіміні аппараты
жалпы біліктілік
Конкурс туралы
ойылатын жалпы
мемлекеттік кімшілік
білім беретін
жалпы конкурс
Барлы конкурс
республикасы білім
ызмет регламенті
ткізу туралы
конкурс атысушыларына
біліктілік талаптар
атысушыларына арнал
дістемелік сыныстар
идаларын бекіту
Республикасы кіметіні
облысы кімдігіні
рсетілетін ызметтер
мемлекеттік ызмет
мемлекеттік мекемесі
Мектепке дейінгі
стандарттарын бекіту
Конкурс ткізу
дебиеті маманды
мерзімді жоспар
білім беруді
дістемелік материалдар
жалпы білім
ауданы кіміні
мектепке дейінгі
конкурс туралы
облысы бойынша
рметті студент
мыссыз азаматтар
Мемлекеттік кірістер
дарламасыны титулды
Конкурс жариялайды
дістемелік кешен
ызметтер стандарттарын
разрядты спортшы
мелетке толма
директоры бдиев

Loading...