Сабақ тақырыбы Қай ғимарат ұнайды? Оқу мақсаттары



бет1/2
Дата20.05.2022
өлшемі318.91 Kb.
#256470
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
КМЖ Қай ғимарат ұнайды 1
БАҚ

Пән: қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
4-тарау «Сәулет өнері»
Күні:
Сынып: 3

Мұғалімнің аты-жөні:Болтабаева Ұлбосын Сагидуллақызы
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Қай ғимарат ұнайды?

Оқу мақсаттары

3.1.3.1- тыңдаған материалдың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру және сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар орналастырып, мазмұндау;
Каллиграфиялық дағдыларды дамыту

Сабақ мақсаттары

Оқушылардың барлығы:
Тыңдаған мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарды қалпына келтіріп, жауап береді.

Оқушылардың көпшілігі:
Суреттерді мәтін мазмұны бойынша орналастырып, мазмұнын айтады.

Оқушылардың кейбірі:
Мәтінді оқып, әр сөйлемге сұрақ қояды,жалғауларды дұрыс қолданады.

Бағалау критерийлері

Қалалардағы ерекше, сұлу ғимараттар туралы өзінің не білетінін айтады, сұрақтарға жауап береді, оқыған мәтіннің мазмұны бойынша тапсырмалар орындайды.

Тілдік мақсат

Сөйлемдегі сөздердің орын тәртібі

Пәнге тән лексика мен терминология:ескі, қала тұрғыны, субұрқақ, көпқабатты, саябақ, көрік береді.

Құндылықтарды дарыту



Интеллектуалдық құндылық сабаққа ынта қоюы мен тапсырмаларды белгіленген критерийлерге сәйкес орындауы барысында жүзеге асады.

АКТ қолдану дағдылары

PowerPoint таныстырылымы

Бастапқы білім



«Бәйтерек» кешені туралы біледі, ерекшелігін айтады.Мұғалім оқушының бастапқы білімін жетекші сұрақтар қою арқылы біле алады

Сабақтың барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері



Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет



Ресурстар

Сабақтың басы



Үйге берілген оқу тапсырмасын тексеру.
«Бәйтерек» неге ұқсайды? тақырыбын қайталау мақсатында сұрақтар қою.
Сұрақтар:
«Бәйтерек» неге ұқсайды?
Оның биіктігі неше метр?
Қабырғасы неден жасалған?
«Мағынаны таны» стратегиясы бойынша жаңа сабақтың тақырыбын жариялау.
Балалар, бүгінгі сабақтың тақырыбы – Қай ғимарат ұнайды?
Алматы мен астананың «Президент саябағы» мен қалалардың көрікті жерлері туралы болмақ.



Смайликпен бағалау


Слайд



Сабақтың ортасы


Жаңа сөздер:
ескі – старый (-ая; -ое; -ые)
саябақ – парк
қала тұрғыны – житель города
субұрқақ – фонтан
көпқабатты – многоэтажный
көрік береді – дарит красоту

Балалар жаңа сөздермен танысып алған соң, жіктік жалғауларды есте сақтаймыз.


Оқулықпен жұмыс жасалады.


1-тапсырма. Мәтінді оқып, мәтін мазмұны бойынша тиісті сұрақтарды қойып, сөйлемді жалғастырады.
ОҚЫЛЫМ/АЙТЫЛЫМ
Алматы – үлкен қала.
Қалада «Президент саябағы» бар. Ол – өте әдемі. Оған қала тұрғындары мен қонақтары барады. Саябақта үлкен субұрқақ бар. Саябақтың жанында биік ғимараттар бар.
ТЫҢДАЛЫМ/АЙТЫЛЫМ
1. «Президент саябағы» … ?
2. Саябаққа …. барады?
3. Саябақта … субұрқақ бар?
4. Саябақтың жанында ... ғимараттар бар?


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©melimde.com 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
Сабақтың тақырыбы
бойынша жиынтық
жиынтық бағалау
Сабақ тақырыбы
Сабақтың мақсаты
ғылым министрлігі
тоқсан бойынша
бағдарламасына сәйкес
бағалауға арналған
Сабақ жоспары
Реферат тақырыбы
жиынтық бағалауға
сәйкес оқыту
арналған тапсырмалар
Қазақстан республикасы
білім беретін
оқыту мақсаттары
бағалау тапсырмалары
рсетілетін қызмет
Жалпы ережелер
жиынтық бағалаудың
республикасы білім
бекіту туралы
тоқсанға арналған
Қазақстан тарихы
Қазақстан республикасының
мерзімді жоспар
арналған жиынтық
қызмет стандарты
болып табылады
жалпы білім
арналған әдістемелік
бағалаудың тапсырмалары
Мектепке дейінгі
оқыту әдістемесі
Қазақ әдебиеті
нтізбелік тақырыптық
пәнінен тоқсанға
Зертханалық жұмыс
Инклюзивті білім
Әдістемелік кешені
республикасының білім
білім берудің
туралы жалпы
Қазақстанның қазіргі
Қысқа мерзімді
Жұмыс бағдарламасы
қазақ тілінде
қазіргі заман
туралы хабарландыру
атындағы жалпы