Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар үшін: Программалау ойын алаңында бірнеше көрініспен жұмыс істеуді үйрену



Дата20.11.2021
өлшемі17.94 Kb.
түріСабақ

3 сынып Тексерілді:


§ 16 Көріністер




Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 3

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Оқу мақсаттары

3.4.2.2 программалау ойын алаңында бірнеше көріністермен жұмыс істеу;

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар үшін: Программалау ойын алаңында бірнеше көрініспен жұмыс істеуді үйрену

Көптеген оқушылар үшін: Ойынның жобасында қолданылған идеяларды анықтау

Кейбір оқушылар үшін:

«Жыл мезгілі» ойынының жобасындағы скриптілерге талдау жасау.



Тілдік мақсаттар

Пәндік лексика және терминология:

Сызық- линия – line



Диалог/жазбаша жұмысқа қажетті пайдалы фразалар топтамасы

-Графикалық редакторларға қатысты тіркестер мен сөздермен танысу



Жазу:

Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындау.



Тірек білім. білік. дағдылар

Графикалық редакторының құрал саймандары.

Жоспар

Сабақ кезеңдері

Жоспарланған

уақыт

Жоспарланған іс-әрекет

қосымша ресурстар




Басталуы

5 мин.


4 мин.



Ой сергіту жаттығуы.

«Суретші» ойыны



-оқушылар жұптасады. №1 тақтаға, № 2 қарама-қарсы қабырғаға қарап отырады. Тақтадан әдемі пейзаждың суреті көрсетіледі № 1 суретті сипаттайды, № 2 оны суреттеп салады. Салған суреттер салыстырылады. Іс-әрекетті талдау ұйымдастарылады.

-Сурет салу жеңіл болды ма, неліктен?



-Қиын болды ма неліктен?

-қай кезде жақсы сурет салуға болады?

Үй тапсырмасы.

«Ойын сценарийі» тақырыбында жинаған ақпараттарыңды туралы

Сыныпта таныстырылым жасаңдар.

Жаңа тақырыппен, оқу мақсатымен таныстыру.





Негізгі бөлім


5 мин.

5 мин.


5мин

10 мин


Оқулықпен жұмыс.

Жаңа ақпаратпен танысу. Оқулықта берілген сұрақтармен және «Сен білесіңбе?» айдарымен жұмыс ұйымдастыралады. Жеке, жұпта, топта, ұжымда жауаптар айтылады. Мұғалім толықтырып отырады.


Компьютермен жұмыс.

2-суретке қарап, № 1 тапсырманы оқушылар жеке орындайды.



Топтық жұмыс.

3-сурет мазмұнын «Венн» диараммасында оындайды. 2 ерекшелік, 2 ұқсастығын табады. «Диірмен» әдісі арқылы өзара бағалау жүргізіледі.

Ойлан! Сұрақтарына жауап беру тапсырмасын шағын топтарда орындау. Ауызша кері байланыс ұсыну.

№ 3 тапсырманы оқушылар жеке орындайды.



Оқулық

Дербес компьютер




Аяқталуы

Рефлексия

5 мин.


Жұмыс дәптеріндегі тапсырманы орындау.

Бүгінгі сабақтан не үйрендім?

Қандай тапсырма қызықты болды?

Көңіл күйім қандай?



Жұмыс дәптері
Оқулық

Үй тапсырмасы

Фотоаппарат немесе ұялы телефон көмегімен өзіңді қоршаған ортаның суреттерінен «Мен ұнатқан пейзаж» тақырыбында фотопейзаж топтамасын жасаңдар.



Достарыңызбен бөлісу:




©melimde.com 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
Сабақтың тақырыбы
бойынша жиынтық
Сабақтың мақсаты
жиынтық бағалау
Сабақ тақырыбы
ғылым министрлігі
тоқсан бойынша
рсетілетін қызмет
Жалпы ережелер
бағалауға арналған
қызмет стандарты
бекіту туралы
Сабақ жоспары
Қазақстан республикасы
жиынтық бағалаудың
жиынтық бағалауға
тоқсанға арналған
Әдістемелік кешені
республикасы білім
бағалау тапсырмалары
арналған жиынтық
арналған тапсырмалар
білім беретін
туралы хабарландыру
Қазақстан республикасының
бағалаудың тапсырмалары
арналған әдістемелік
мерзімді жоспар
пәнінен тоқсанға
Қазақстан тарихы
Реферат тақырыбы
Қазақ әдебиеті
Жұмыс бағдарламасы
бағдарламасына сәйкес
болып табылады
нтізбелік тақырыптық
Мектепке дейінгі
біліктілік талаптары
оқыту әдістемесі
республикасының білім
әдістемелік ұсыныстар
мамандығына арналған
әкімінің аппараты
туралы анықтама
жалпы білім
қойылатын жалпы
жалпы біліктілік
Конкурс туралы
қазақ тілінде
білім берудің
мемлекеттік әкімшілік