Сабақ Бөлім: Есепті шығару жолдары Мұғалімнің аты-жөні



бет1/11
Дата12.04.2022
өлшемі1.79 Mb.
#220561
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
Байланысты:
3кл математика29апта
Kazakhstan , реферат философия 11 апта Ибрагимов Дустмурод, Жолбарыс Ернар 3к3 реферат

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі

«------------------------ орта мектебі» КММ



Қысқа мерзімді жоспар

      Математика 11-сабақ

Бөлім:

Есепті шығару жолдары

Мұғалімнің аты-жөні




Күні:




Сынып: 3

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Қағаз ақша

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

3.1.3.6 1000 тг, 2000 тг, 5000 тг купюраларды ажырату және түрліше төлем жасау

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: 1000 тг, 2000 тг, 5000 тг купюраларды ажырату және түрліше төлем жасау тәсілдерін қарастыра алады.

Көптеген оқушылар: есептесу тәсілдерін түсіндіре алады.

Кейбір оқушылар: көрсетілген сомаларды ұсақтаудың бірнеше тәсілін көрсете алады.

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру,

өзін –


өзі тексеру
5 мин

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру мақсатында жаттығулар жасайды.

Топқа бөліну «Санау» әдісімен жүреді.

Өткен тақырыпқа шолу:

Үйге берілген оқу тапсырмасын тексеру.



Оқу материалын жариялау: «Сұрақтар ілмегі» әдісі арқылы жүреді.

- Өткенде қандай тақырып өттік?

-Қандай тапсырмалар орындадық?

- Ендеше бүгінгі сабағымызда не істейміз?



Ширату жаттығуларын жасайды.

Топқа бірігеді.

Тапсырмалар орындайды.

-Тақырыпты ашады.


«Бағдаршам» әдісімен бағалау. Жауабын толықтыру, тиімді кері байланыс жасау.






Жаңа білім

10 мин


2 мин

13 мин


Бекіту

10 мин




(Ұ, Д) 1- тапсырмада дәптермен жұмыс жүзеге асады.

1) Саяхатшылар мұздықтарды көруге бару үшін автобусқа билет сатып алды. Ересектерге арналған билет 800 теңге, ал балалар билеті 500 теңге. Әрбір билеттің бағасын әртүрлі қағаз ақша және монетамен қалай жинауға болады?

Ш: 800=500+200+100

500=200+200+100

3) Кесте бойынша есептер құрастырып шығарыңдар.

Марат 2 дана қара түсті каска, 3 дана сары түсті каска сатып алды. Қара каскаларға 6000тг төледі. Каскалардың бағасы бірдей болса, онда сары түсті каскаларға қанша төлеуі керек?

Ш: 6000:2*3=9000

Ж: сары түсті каскаларға 9000тг төлеуі керек.

Ә) Қорғаныш көзілдіріктің жасыл түстісі 5000тг, ал көк түстісі 3000тг тұрады. Алмат 10000 теңгеге бірнеше жасыл түсті көзілдірік сатып алды. Егер дәл сонша дана көк көзілдірік сатып алған болса, онда қанша теңге төлер еді?

Ш: 10000:5000*3000=6000

Ж:6000тг теңге төлер еді.



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11




©melimde.com 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
Сабақтың тақырыбы
бойынша жиынтық
жиынтық бағалау
Сабақ тақырыбы
Сабақтың мақсаты
ғылым министрлігі
тоқсан бойынша
Сабақ жоспары
бағдарламасына сәйкес
бағалауға арналған
Реферат тақырыбы
жиынтық бағалауға
Қазақстан республикасы
рсетілетін қызмет
арналған тапсырмалар
сәйкес оқыту
Жалпы ережелер
білім беретін
бағалау тапсырмалары
бекіту туралы
республикасы білім
оқыту мақсаттары
жиынтық бағалаудың
қызмет стандарты
тоқсанға арналған
Қазақстан республикасының
мерзімді жоспар
Қазақстан тарихы
арналған жиынтық
болып табылады
бағалаудың тапсырмалары
арналған әдістемелік
жалпы білім
Әдістемелік кешені
нтізбелік тақырыптық
Қазақ әдебиеті
пәнінен тоқсанға
Мектепке дейінгі
Зертханалық жұмыс
республикасының білім
оқыту әдістемесі
Инклюзивті білім
туралы хабарландыру
білім берудің
Жұмыс бағдарламасы
туралы жалпы
қазақ тілінде
Қысқа мерзімді
тақырыптық жоспар
пайда болуы
пәнінен тоқсан