«Мұғалімдердің фокус- топтары үшін коучинг жоспарлар әзірлеу»

Loading...


Дата13.04.2020
өлшемі47.12 Kb.
Қазақстан Республикасының Білім және Ғылым Министірлігі

Алматы облысы

Өзіндік жұмыс

«Мұғалімдердің фокус- топтары үшін коучинг жоспарлар әзірлеу»

Автор: «Арна ауылындағы №11орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесінің директордың оқу тәрбие ісі жөніндегі орынбасары М.Тажибаева

Арна ауылы , 2020 жыл

Мұғалімдердің фокус топтары үшін коучинг жоспарлар әзірлеу

Сабақтың тақырыбы:

Оқу үдерісінде диалогтік әдісі мен 7 модульді қолданып сабақты жоспарлау (ОМЖ, ҚМЖ)

Сабақтың мақсаты:


Оқу үдерісінде диалогтік әдісі мен 7 модульді кіріктіріп сабақты (ОМЖ,ҚМЖ)жоспарлауға,оқу сапасы туралы қорытынды жасай білуге қол жеткізуін үйрету, бағалау үдерістерінің дамуына ықпал ету.

Мұғалімдердің коучинг барысындағы мүмкіндіктері:


  • Бағалау және табыс критерийлерінің маңыздылығын ұғыну;

  • Өзін – өзі және өзара бағалауды өз тәжірибесінде қолдануға дағдылану;

Сабақтың нәтижесі:


Мұғалімдерді диалогтік оқыту әдісін тиімді қолдана білуге дағдыландыру

Коучингті өткізу әдістері:


  • Ойсергек

  • Миға шабуыл» әдісі

  • Топтық жұмыс әдісі




Ұсынылған ресурстар

  • «МАН-1,2,3» және таратпалары

Сабақ барысы:

Уақыты

Коучердің іс – әрекеті


Мұғалімнің (тыңдаушының) іс – әрекеті

Қолданылған құралдар

5 минут

Сәлемдесу.

- Қайырлы күн, құрметті әріптестер! Көңіл-күйлеріңіз қандай? Cабақты бастамас бұрын алдымен шеңбер құрып, өзімізді реттеп бір-бірімізге сағат тілі бағытымен жақсы тілектер айтайық.

Нұсқау: Шеңбер құра отырып, алақанымызды ұсынып кезекпен жақсы тілек айтайық қысқа-нұсқа.

Топқа бөлу.

Қолымдағы қораптан бір-бір геометриялық фигуралардан алып, сол біркелкі ұсас фигуралар бірге топтасыңыздар.



Бір-біріне алақандарын ұсына отырып, жақсы тілектер айтады.

Әріптестер қалтадан бір фигурадан алып, біркелкі фигуралар бірігіп, топтасады.


Қорап, түрлі фигуралар



10 минут

Миға шабуыл

Нұсқау: Бағдарламаның модульдерімен танысыңыздар

1.Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.

2. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету.

3. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

4. Оқыту мен оқуда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды (АКТ) пайдалану.

5. Талантты және дарынды балаларды оқыту.

6. Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу.

7. Оқытуды басқару және көшбасшылық.

ойланады және өз ойларын, пікірлерін айтады.



Интерактивті тақта,

20 минут


Нұсқау: Топтаса отырып, «Диалогтік оқыту» тақырыбымен танысып талқылаңыздар.

Тапсырманың бағалау критерийі:









Топтық бағалау

Нұсқау: әр топ өзара бағалау жасаңыздар.

Сұрақ:

  • Сіздер қалай ойлайсыздар осы бағалаудың қайсысы тиімдірек және оңайырақ ? Неліктен?

  • Критерий қойылған түрде бағалау ұтымды ма?

Нұсқау: Критерий бойыншақайта бағалау жасаңыздар.


Топтаса отырып, «Диалогтік оқыту» тақырыбымен танысып талқылаңыздар. Әр топ өз бетінше жұмыс жасайды.

Өздері ортаға сала отырып ой бөліседі және өздері өзара бағалау жасайды.Сонымен қатар бағалаудағы дәлелдемесін айтып өтеді.




Ватман, маркер, түрлі-түсті қағаздар, стикерлер

5 минут

Сергіту сәті

Нұсқау: Жаттығулар жасаймыз


Айтылған іс-әрекеттерді жасайды.
















20 минут

Тапсырма: Әр топ өз пәніне қатысты үлгі бойынша ОМЖ, ҚМЖ дайындаңыздар. Тапсырмаларыңызды қорғайсыздар.

Сұрақ:

  • Сіздер бұл тапсырмадан нені түсіндіңіздер?

  • Бұл тапсырманы орындау барысында қандай қиындықтар кездесті?

  • Сіз өз сабағыңызда критериалды бағалау жасағансыз ба?

Әр топтан бір-бірімен жоспарларын алмасып тексеру жұмысын жасайды.

Ватман, маркер

10 минут

Әрбір қатысушыға сауалнама немесе ББТЗО кестесі беріледі. Алған әсерін , үйренгенін, келесіде қай тақырыпты қарастырғысы келетінін сұрақтар арқылы айқындау

Сауалнаманы жазбаша түрде толтырады.

Қосымша

5 минут

Тыңдағандарыңызға рахмет!








Достарыңызбен бөлісу:

Loading...


©melimde.com 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін ызмет
Жалпы ережелер
ызмет стандарты
дістемелік кешені
бекіту туралы
туралы хабарландыру
бойынша жиынты
біліктілік талаптары
кіміні аппараты
жалпы біліктілік
Конкурс туралы
ойылатын жалпы
мемлекеттік кімшілік
білім беретін
жалпы конкурс
Барлы конкурс
республикасы білім
ызмет регламенті
ткізу туралы
конкурс атысушыларына
біліктілік талаптар
атысушыларына арнал
дістемелік сыныстар
идаларын бекіту
Республикасы кіметіні
облысы кімдігіні
рсетілетін ызметтер
мемлекеттік ызмет
мемлекеттік мекемесі
Мектепке дейінгі
стандарттарын бекіту
Конкурс ткізу
дебиеті маманды
мерзімді жоспар
білім беруді
дістемелік материалдар
жалпы білім
ауданы кіміні
мектепке дейінгі
конкурс туралы
облысы бойынша
рметті студент
мыссыз азаматтар
Мемлекеттік кірістер
дарламасыны титулды
Конкурс жариялайды
дістемелік кешен
ызметтер стандарттарын
разрядты спортшы
мелетке толма
директоры бдиев

Loading...