Коучинг тақырыбы «Қазақ тілі»

Loading...


бет1/2
Дата22.11.2020
өлшемі237.35 Kb.
  1   2
Коучинг жоспары Мерзімі: 29.11.2018ж

Коучинг тақырыбы

«Қазақ тілі» мен «Қазақ әдебиеті» пәндері бойынша «Бағалауға арналған тапсырмаларды әзірлеу және сараптау» педагог кадрлардың біліктілігін арттыру мақсатында коучинг сабақ

Мұғалім

Дюсебаева Анар Акановна

Коучинг мақсаттары

Мақсаты:

Критериалды бағалау құралдарын құрастыру мен сараптама жасау төңірегінде педагогтердің кәсіби құзыреттілігін дамыту



Міндеттері:

  • бағалау құралдарын құрастыруға қатысты негізгі әдіс-тәсілдермен таныстыру;

  • бағалау үдерісінде қолданылып жүрген тапсырмалардың сипаттамасын және түрлерін түсінуді қамтамасыз ету;

  • бағалау құралдарын құрастыру және сараптама жасау дағдыларын қалыптастыру;

  • бағалау құралдарын тәжірибеде қолдану дағдыларын қалыптастыру.




Күтілетін нәтиже

Коучингке қатысушы:

1) бағалау құралдарын құрастыру және сараптама жасаудың негізгі әдіс-тәсілдерін, тапсырмалардың сипаттамасы мен түрлерін білетін болады;


2) бағалау құралдарын құрастыру және сараптама жасау дағдыларын меңгеретін болады;
3) оқу үдерісінде бағалау құралдарын, олардың нәтижелерін қолдануға құзыретті болады;
4) әріптестері арасында іс-тәжірибесін таратуға құзыретті болады.

Коучинг жоспары

Коучинг кезеңдері

Жоспарланған іс-әрекет

Коучингке қатысушы

Коучинг басы

1. Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу

Бір-бірімен амандасады.

2. Қызығушылықтарын ояту

(белгілі бір жақсы әуенге би белету)



Әуенге билейді

3.Топқа бөлу

Биологиялық қажеттілік бойынша түрлі түсті стақанға құйылған шырынды қолдарына ұстап, бір-біріне бір-бір адамның жанына жағымды (лебіз) сөз айтып, қолындағы стақанның түсіне қарай бірнеше топқа бөлу



Биологиялық қажеттілік бойынша қолдарындағы түрлі түсті стаканға құйылған шырындарын бір-біріне адамның жанына жағымды (лебіз) сөз айта отырып, шырындарын ішіп, қолындағы стақанның түсіне қарай топқа бөлінеді.

Оқытушы.

Коучингктің мақсаттары мен міндеттері, күтілетін нәтиже және коучинг құрылымын таныстырып өтеді.



Көңіл аударып тыңдайды.

Коучинг ортасы

3.Тапсырмалар. Топтық жұмыс.

Жабық түрдегі тапсырмалар және ашық түрдегі тапсырмаларды екі топқа бөліп береді.



Топпен жұмыс.

Қолдарына берілген тапсырмаларды оқып, түсінгенін постер бетіне түсіреді.




4. Қолдарына берілген ақпараттар бойынша постер қорғатылады.

Танысқан ақпараттар бойынша постерге түсірген ойларын ортаға шығып ойларын жеткізеді




5. «Кері байланыс»

Оқытушы. Қатысушылардың әрқайсысына кеме суреті салынған парақшалар таратылады.


Қатысушылар таратылған параққа суреттегі кеменің желкенін бояу алқылы түсінген, түсінбегенін білдіреді.




6. Оқытушы.

Қатысушыларға коучингктің нақты теориясымен слайд парақшалардан көрсету арқылы талдап, түсіндіріп өтеді.



Қатысушылар назар аударып тыңдайды

7. Сергіту сәті. «Сағат тілі»

Қатысушыларға «Сағат тілі» әдісі арқылы сергіту сәтін ұйымдастыру.





Қатысушылар тренердің ұйымдастыруы бойынша жұмыс жасайды.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2
Loading...


©melimde.com 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін ызмет
Жалпы ережелер
ызмет стандарты
дістемелік кешені
бекіту туралы
туралы хабарландыру
бойынша жиынты
біліктілік талаптары
кіміні аппараты
жалпы біліктілік
Конкурс туралы
ойылатын жалпы
мемлекеттік кімшілік
білім беретін
жалпы конкурс
Барлы конкурс
республикасы білім
ызмет регламенті
ткізу туралы
конкурс атысушыларына
біліктілік талаптар
атысушыларына арнал
дістемелік сыныстар
идаларын бекіту
Республикасы кіметіні
облысы кімдігіні
рсетілетін ызметтер
мемлекеттік ызмет
мемлекеттік мекемесі
Мектепке дейінгі
стандарттарын бекіту
Конкурс ткізу
дебиеті маманды
мерзімді жоспар
білім беруді
дістемелік материалдар
жалпы білім
ауданы кіміні
мектепке дейінгі
конкурс туралы
облысы бойынша
рметті студент
мыссыз азаматтар
Мемлекеттік кірістер
дарламасыны титулды
Конкурс жариялайды
дістемелік кешен
ызметтер стандарттарын
разрядты спортшы
мелетке толма
директоры бдиев

Loading...