Конкурса «Учитель-новатор 2020»

Loading...


Pdf көрінісі
бет2/6
Дата31.03.2020
өлшемі321.18 Kb.
түріКонкурс
1   2   3   4   5   6

"Айыртас негізгі орта мектеп" КММ

ИКТ в малокомплектной 

школе (МКШ)

136 Бекмуратова Айнур Жанибековна

Северо-Казахстанская область Есильский район

КГУ "Петровская средняя школа"

ИКТ на уроке

137 Бекназарова Дина Омаровна

Нур-Султан

№64 мектеп-лицей

ИКТ на уроке

138 Бекхожина Айгуль Акылбековна

Акмолинская область

Кокшетау

№16 орта мектеп

ИКТ на уроке

139 Бекхожина Карлыгаш Амиржановна Акмолинская область

Кокшетау

IT мектеп-лицейі

ИКТ на уроке

140 Белинская Юлия Юрьевна

Нур-Султан

Средняя школа № 44

ИКТ на уроке

141 Бергазина Гульнара Булатовна

Актюбинская область

Алгинский район

Тамдинская средняя школа

ИКТ на уроке

142 Берикбаева Меруерт Сериккалиевна Нур-Султан

81 Astana English School

ИКТ на уроке

143 Берманова Асель Саликовна

Западно-Казахстанская 

область


Каратобинский район

Мұхит атындағы ЖББОМ

ИКТ на уроке

144 Бершимова Айгерим Касымбековна Акмолинская область

Кокшетау

М.Ғабдуллин атындағы №3 көптілде  

оқытатын мамандандырылған гимназиясы

ИКТ на уроке

145 Бесимбекова Бибигуль Тулегеновна Атырауская область

Атырау


ІТ мектеп - лицей

ИКТ на уроке



«Жаңашыл мұғалім – 2020» байқауы бірінші кезеңінің қорытындылары / Итоги первого тура конкурса «Учитель-новатор 2020».xlsx

7



Аты-жөні / ФИО

Облыс/Қала / Область/Город Аудан/Қала / Район/Город

Оқу орны / Учебное заведение

Аталым / Номинация

146 Бибатырова Сауле Токмановна

Нур-Султан

lдетский сад Toddler mektebi

ИКТ в дошкольном 

образовании

147 Бидайқұл Мөлдір Тоқтарқызы

Жамбылская область

Кордайский район

№7 Александр Пушкин атындағы орта 

мектебі


ИКТ в дошкольном 

образовании

148 Бимырза Мадина Керімқызы

Туркестанская область

Шардаринский район

"Қызылқұм" жалпы орта мектебі

ИКТ на уроке

149 Бисенгалиева Айгуль 

Кайыржановна

Западно-Казахстанская 

область

Чингирлауский район



Ащысай орта жалпы білім беретін мектеп-

балабақшасы

ИКТ на уроке

150 Бисенгалиева Айкерим Кенесовна

Западно-Казахстанская 

область


Чингирлауский район

Амангелді негізгі орта білім беретін мектебі

ИКТ в малокомплектной 

школе (МКШ)

151 Бисенова Гулнур Мухитовна

Западно-Казахстанская 

область

Акжаикский район



Трекин жалпы орта білім беретін қазақ 

мектебі


ИКТ при подготовке к 

итоговой аттестации или 

ЕНТ

152 Бисмельдинова Бибигуль 



Муратовна

Павлодарская область

Павлодар

Павлодар қаласындағы «химия-биологиялық 

бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебі» 

«Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес 

білім беру ұйымының филиалы

ИКТ на уроке

153 Битанова Назира Жумадиловна

Туркестанская область

Жетісайский район

№ 15 М.Жұмабаев ЖОМ

ИКТ на уроке

154 Бихаликов Ербол Зейнуллаевич

Кызылординская область

Кызылорда

Назарбаев Интеллектуальная школа химико-

биологического направления города 

Кызылорда

ИКТ на уроке

155 Богер Надежда Васильевна

Акмолинская область

Аккольский район

Средняя школа сад имени Горького

ИКТ в воспитательной 

работе


156 Бозжигитова Айтжан Кайрбаевна

Павлодарская область

Павлодар

СОШ № 29 г.Павлодара

ИКТ на уроке

157 Бокеншина Салтанат 

Коныргазыевна

Восточно-Казахстанская 

область

Семей


ЖШС Акылтай балабақшасы

ИКТ в дошкольном 

образовании

158 Болатқызы Салтанат ---

Кызылординская область

Кызылорда

Еркін Əуелбеков атындағы дарынды 

балаларға арналған №4 облыстық мектеп-

интернаты

ИКТ на уроке

159 Болысова Гульмира Махсутхановна Восточно-Казахстанская 

область


Тарбагатайский район

"№2Ақсуат орта мектебі"КММ

ИКТ на уроке

160 Боранбаева Самал 

Северо-Казахстанская область Акжарский район

КГУ "Ащигольская средняя школа"

ИКТ на уроке

161 Ботагоз Ахмедиярова Мелсовна

Нур-Султан

№64 мектеп-лицейі

ИКТ на уроке

162 Брекеева Асель Сабитовна

Западно-Казахстанская 

область


Теректинский район

Федоровская казахская СОШ

ИКТ на уроке

163 Букенова Гаухар Асканбековна

Нур-Султан

№64 мектеп-лицейі

ИКТ на уроке

164 Бурабаева Макпал Карабековна

Туркестанская область

Сарыагашский район

№ 72 жалпы орта білім беретін мектебі

ИКТ на уроке

165 Буряк Галина Владимировна

Акмолинская область

Атбасарский район

КГУ "Борисовская средняя школа отдела 

образования Атбасарского района"

ИКТ на уроке

166 Буцыгина Наталья Вячеславовна

Павлодарская область

Павлодар

ГУ Средняя общеобразовательная школа №21 ИКТ на уроке

167 Васильева Юлия Юрьевна

Акмолинская область

Жаксынский район

КГУ "Кийминская средняя школа имени К. 

Ускенбаева"

ИКТ на уроке



«Жаңашыл мұғалім – 2020» байқауы бірінші кезеңінің қорытындылары / Итоги первого тура конкурса «Учитель-новатор 2020».xlsx

8



Аты-жөні / ФИО

Облыс/Қала / Область/Город Аудан/Қала / Район/Город

Оқу орны / Учебное заведение

Аталым / Номинация

168 Виктория Непша Анатольевна

Жамбылская область

Тараз

Многопрофильная гимназия № 41 имени А. 



Пушкина

ИКТ при подготовке к 

итоговой аттестации или 

ЕНТ


169 Виншель Татьяна Ивановна

Актюбинская область

Хромтауский район

КГУ Хромтауская гимназия №2

ИКТ на уроке

170 Гаджиева Эсмира Эйдаровна

Жамбылская область

Байзакский район

№1ЖББМ

ИКТ в дошкольном 



образовании

171 Галенко Оксана Анатольевна

Актюбинская область

Хромтауский район

КГУ "Хрмтауская гимназия №2"

ИКТ на уроке

172 Галимова Гулнур Куаткалиевна

Западно-Казахстанская 

область

Жангалинский район



Жаңақала жалпы орта білім беретін мектебі

ИКТ на уроке

173 Гауэр Татьяна Григорьевна

Северо-Казахстанская область Акжарский район

КГУ Талшыкская средняя школа

ИКТ в дошкольном 

образовании

174 Гей Елена Петровна

Северо-Казахстанская область Айыртауский район

КГУ " Подольская основная школа"

ИКТ в дошкольном 

образовании

175 Гой Наталья Анатольевна

Нур-Султан

ГУ "ШГ №30" Управления образования г. 

Нур-Султана

ИКТ при подготовке к 

итоговой аттестации или 

ЕНТ

176 Гулсайран Сулейменова Бахиевна



Западно-Казахстанская 

область


Уральск

СОШ № 36 им.М.Б.Ихсанова

ИКТ на уроке

177 Гулсим Ерполатова Едилбаевна

Актюбинская область

Мартукский район

"Қаратоғай ЖОББМ" КММ

ИКТ на уроке

178 Гульбаршин Мукашева Барисовна

Павлодарская область

Актогайский район

Малыбай ЖОББМ

ИКТ на уроке

179 Гульнара Бакова Жумагалиевна

Акмолинская область

Кокшетау


детский сад "Өркен"

ИКТ в дошкольном 

образовании

180 Гүлжайна Ағзам Серікбайқызы

Кызылординская область

Кызылорда

М.Шоқай атындағы №187 IT мектеп-лицейі

ИКТ на уроке

181 Ғалымбек Гүлназ Ғалымбекқызы

Алматинская область

Талдыкорган

"Еркін ауылындағы Есжан Берліқожаұлы 

атындағы №11 орта мектебі" КММ

ИКТ на уроке

182 ҒИЛМАНОВ ЕРКЕБҰЛАН 

РИЗАБЕКҰЛЫ

Атырауская область

Атырау


ММ "№24 орта мектебі"

ИКТ на уроке

183 Дабылова Жазира Шынжырбаевна

Кызылординская область

Казалинский район

Қарасақал Ерімбет атындағы №96 мектеп

ИКТ в дошкольном 

образовании

184 Давишева Калжан Тойлыбаевна

Мангистауская область

Мунайлинский район

"Қызылтөбе лицейі" КММ

ИКТ на уроке

185 Дадыбаева Фатима Бекназаровна

Костанайская область

Рудный


"№19 орта мектебі"КММ

ИКТ в воспитательной 

работе

186 ДАНДЕСОВА МЕРЕКЕ 



САХИЕВНА

Кызылординская область

Кызылорда

Абылай хан атындағы №140 қазақ орта 

мектебі

ИКТ на уроке



187 Дарибаева Балжан Асқарбек

Туркестанская область

Жетісайский район

№60 "Қызылқұм" жалпы орта мектебі 

коммуналдық мемлекеттік мекемесі

ИКТ на уроке

188 Дарменова Гулбаршын Озбекбаевна Мангистауская область

Мунайлинский район

"Қызылтөбе лицейі" КММ

ИКТ на уроке

189 Дарьева Светлана Викторовна

Костанайская область

Фёдоровский район

КГУ "Кенаральская сш"

ИКТ в малокомплектной 

школе (МКШ)

190 Даутова Гульмира Жубановна

Актюбинская область

Хромтауский район

№6 Хромтау гимназиясы

ИКТ на уроке


«Жаңашыл мұғалім – 2020» байқауы бірінші кезеңінің қорытындылары / Итоги первого тура конкурса «Учитель-новатор 2020».xlsx

9



Аты-жөні / ФИО

Облыс/Қала / Область/Город Аудан/Қала / Район/Город

Оқу орны / Учебное заведение

Аталым / Номинация

191 Дəулетова Сабина Серікқызы

Западно-Казахстанская 

область

Уральск


№4 жалпы орта жəне қосымша білім беру 

мектеп-орталығы

ИКТ на уроке

192 Демидова Лариса Геннадьевна

Алматы

УО "Новая школа"



ИКТ на уроке

193 Джангурбаева Ая Алтынбековна

Жамбылская область

район Турара Рыскулова

Средняя школа им.Бауыржана Момышулы 

КГУ


ИКТ в дошкольном 

образовании

194 Джарылгасынова Айжан 

Ержанқызы

Восточно-Казахстанская 

область


Зыряновский район

"Алтай қаласының №9 орта мектебі" КММ

ИКТ на уроке

195 Джексембаева Ботакоз 

Нурсадыковна

Алматинская область

Енбекшиказахский район

Абай атындағы қазақ орта мектебі

ИКТ на уроке

196 Джулаева Балия Бабыковна

Актюбинская область

Актобе


М.Құсайынов атындағы Ақтөбе облыстық 

дарынды балаларға арналған 

мамандандырылған мектеп- интернат

ИКТ на уроке

197 Джумабеков Ерлан Фазылович

Кызылординская область

Жанакорганский район

№162 жалпы орта мектеп

ИКТ в воспитательной 

работе


198 Диана Сабырова Аманжоловна

Акмолинская область

Aршалынский район

Донской орта мектебі

ИКТ в малокомплектной 

школе (МКШ)

199 Динара Палванова Нуридиновна

Кызылординская область

Кызылорда

№271


ИКТ на уроке

200 Досмамбетова Гулмира 

Адилхановна

Кызылординская область

Аральский район

"Средняя школа № 260" КГУ

ИКТ на уроке

201 Досумбекова Айгул Нурсулановна

Акмолинская область

Астраханский район

Жалтыр №4

ИКТ на уроке

202 Дугина Анастасия 

Павлодарская область

город Аксу

КГУ "Средняя школа № 7 города Аксу"

ИКТ на уроке

203 Дуйсеналинов Есет Муратович

Актюбинская область

Айтекебийский район

Тереңсай жалпы орта білім беретін мектебі

ИКТ на уроке

204 Дуйсенгалиева Жайнагуль 

Байдрахмановна

Актюбинская область

Хромтауский район

Майтөбе орта мектебі

ИКТ на уроке

205 Дурманова Ляззат Турсынбаевна

Кызылординская область

Кызылорда

Ыбырай Алтынсарин атындағы №10 мектеп-

лицей

ИКТ на уроке



206 Дүйсенбекова Айгүл 

Сəрсенбекқызы

Нур-Султан

№27 мектеп-лицейі

ИКТ на уроке

207 Дьякова Елена Анатольевна

Восточно-Казахстанская 

область


Семей

КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 

41"

ИКТ на уроке



208 Дюсекеева Сабина Ибраевна

Костанайская область

Сарыкольский район

Тимирязевская средняя школа

ИКТ на уроке

209 Дюсембекова Айман Карабаевна

Акмолинская область

Жаксынский район

Жақсы №1 орта мектебі

ИКТ на уроке

210 Дюсембина бибигуль Айдархановна Нур-Султан

64 мектеп-лицей

ИКТ на уроке

211 Евсеева Дарья Михайловна

Северо-Казахстанская область Петропавловск

Назарбаев Интеллектуальная школа химико-

биологического направления г.Петропавловск

ИКТ на уроке

212 Езова Дина Эльбрусовна

Акмолинская область

Район Біржан сал

Макинская средняя школа

ИКТ на уроке

213 Елдизерова Зəмзагүл 

Жарылқасынқызы

Актюбинская область

Шалкарский район

№3 ЖОББМ КММ

ИКТ на уроке

214 Еленская Ирина Сергеевна

Костанайская область

Аулиекольский район

школа-гимназия имени султана 

Баймагамбетова

ИКТ в дошкольном 

образовании



«Жаңашыл мұғалім – 2020» байқауы бірінші кезеңінің қорытындылары / Итоги первого тура конкурса «Учитель-новатор 2020».xlsx

10



Аты-жөні / ФИО

Облыс/Қала / Область/Город Аудан/Қала / Район/Город

Оқу орны / Учебное заведение

Аталым / Номинация

215 Емельянова Маргарита Федоровна

Алматинская область

Текели

КГУ СШ №6 с ДМЦ



ИКТ на уроке

216 Ергалиева Жанна Нурбековна

Восточно-Казахстанская 

область


Семей

КГУ "Средняя общеобразовательная школа 

№17"

ИКТ на уроке



217 Ерлан Алмажан Ерланқызы

Акмолинская область

Зерендинский район

"Исаковка орта мектебі" КММ

ИКТ на уроке

218 Ермагамбетова Анара 

Костанайская область

Костанай


СШ № 29

ИКТ в дошкольном 

образовании

219 Ермагамбетова Улдыкыз 

Тулегеновна

Костанайская область

Костанай

С. Мəуленов атындағы гимназия

ИКТ в воспитательной 

работе


220 Ермаханова Айгерим Омарбековна Нур-Султан

Школа-гимназия №2 имени Гафу Каирбекова ИКТ на уроке

221 Ермоленко Ким Сергеевич

Костанайская область

Мендыкаринский район

ГУ "Степановская средняя школа отдела 

образования акимата Мендыкаринского 

района"


ИКТ в воспитательной 

работе


222 Ермошина Наталья Анатольевна

Акмолинская область

Атбасарский район

КГУ "Полтавская средняя школа отдела 

образования Атбасарского района"

ИКТ на уроке

223 Ермухамбетова Жанар 

Закарьяновна

Нур-Султан

"№77 мектеп-гимназия" КММ

ИКТ в воспитательной 

работе


224 Ертуганова Аксая Амангельдиевна

Актюбинская область

Айтекебийский район

Тереңсай жалпы орта білім беретін мектебі

ИКТ на уроке

225 Ертышпаева Жанар Жиентаевна

Костанайская область

Костанай


№ 24 мектеп

ИКТ на уроке

226 Есболова ЕсболоваАйгерім 

Өмірханқызы

Нур-Султан

№61 орта мектеп

ИКТ в воспитательной 

работе


227 Есенбай Динара Манатқызы

Карагандинская область

Караганда

"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы №41 мектеп-

гимназия" КММ

ИКТ на уроке

228 Есенгазина Ляззат Шукировна

Акмолинская область

Жаркаинский район

Тасты-Талды орта мектебі

ИКТ на уроке

229 Есенгулова Назира Токтагуловна

Нур-Султан

№77 мектеп-гимназия

ИКТ на уроке

230 ЕСЕНҒАЛИЕВА АЙЫМГҮЛ 

ЖОЛАМАНҚЫЗЫ

Атырауская область

Кызылкогинский район

Мұқыр орта мектебі

ИКТ на уроке

231 Есжанова Айнагуль Алпамысовна

Актюбинская область

Хромтауский район

Майтюбинская средняя школа

ИКТ на уроке

232 Есимова Айнүр Əбішқызы

Нур-Султан

№18 орта мектеп

ИКТ на уроке

233 Есингожина Зибагуль Пишенбаевна Костанайская область

Костанай


№ 15 орта мектебі

ИКТ на уроке

234 Еслям Жанна Калмахановна

Акмолинская область

Сандыктауский район

ГУ "Балкашинская средняя школа №1"

ИКТ на уроке

235 Еспосинова Индира Батыргереевна Западно-Казахстанская 

область

Уральск


Орал қаласы, № 10 мектеп

ИКТ на уроке

236 Ешенбаева Акбаян Биргебаевна

Шымкент


№78 жалпы орта білім беретін мектеп

ИКТ на уроке

237 Ешмаханова Айгерим 

Алдамжаровна

Нур-Султан

Райымбек батыр атындағы №50 Қазғарыш 

мектеп лицей

ИКТ на уроке

238 Ешпанова Замзагүл Сəттіғалиқызы Актюбинская область

Хромтауский район

Табантал орта мектебі

ИКТ на уроке

239 Жайлаубаева Назгүл Нұрланқызы

Алматинская область

Талдыкорган

№28 IT мектеп-лицейі

ИКТ на уроке

240 Жайнакова Лаззат Жамбылбековна Жамбылская область

Тараз

Специализированная школа для одаренных 



детей с обучением на трех языках

ИКТ на уроке



«Жаңашыл мұғалім – 2020» байқауы бірінші кезеңінің қорытындылары / Итоги первого тура конкурса «Учитель-новатор 2020».xlsx

11



Аты-жөні / ФИО

Облыс/Қала / Область/Город Аудан/Қала / Район/Город

Оқу орны / Учебное заведение

Аталым / Номинация

241 Жакенова Жанаргуль Жетписбаевна Акмолинская область

Кокшетау


Назарбаев Интеллектуальная школа  города 

Кокшетау физико-математического 

направления

ИКТ на уроке

242 Жалғасбаева Ардақ Алғашбайқызы Нур-Султан

№76 мектеп-лицейі

ИКТ на уроке

243 Жалдыбаева Нургуль Кадырбековна Восточно-Казахстанская 

область

Семей


" №17 жалпы орта білім беретін мектеп" 

КММ


ИКТ на уроке

244 Жамантаева Гульмира Гульмира

Карагандинская область

Жезказган

"Жезқазған қаласының №10 жалпы орта білім 

беретін мектебі" КММ

ИКТ на уроке

245 Жамурова Гүлнұр Кизирбаевна

Нур-Султан

№64 мектеп-лицей

ИКТ на уроке

246 Жанаева Жазық Қойшыбайқызы

Актюбинская область

Мартукский район

"Сарыжар жалпы орта білім беретін мектебі" 

КММ


ИКТ на уроке

247 Жанайдарова Айжаркын Шариевна Костанайская область

Костанай

ГУ "Гимназия имени С.Мауленова отдела 

образования акимата города Костаная"

ИКТ на уроке

248 Жанаргул Сдихова Кожантаевна

Атырауская область

Жылыойский район

№6 М.Мөңкеұлы атындағы орта мектеп

ИКТ на уроке

249 Жанас Гаухар Давранбековна

Павлодарская область

Павлодар


ГУ "Областной многопрофильный лицей -

интернат для одаренных детей"

ИКТ на уроке

250 Жанахметова Толкын 

Амангельдиновна

Восточно-Казахстанская 

область

Усть-Каменогорск



Облыстық математика, физика, информатика 

саласындағы дарынды балаларға арналған 

мамандандырылған мектеп-лицей

ИКТ на уроке

251 Жанболова Зауре Танатаровна

Мангистауская область

Мунайлинский район

Шоғы Мұңалұлы атындағы №5 жалпы білім 

беру орта мектебі

ИКТ в воспитательной 

работе

252 Жангабулова Тамара Сериковна



Актюбинская область

Айтекебийский район

Тереңсай жалпы орта білім беретін мектебі

ИКТ при подготовке к 

итоговой аттестации или 

ЕНТ


253 Жандарбекова Рахила Айтбекқызы Туркестанская область

Ордабасинский район

Қ. Сəтбаев атындағы жалпы орта мектебі 

коммуналдық мемлекеттік мекемесі

ИКТ на уроке

254 Жаниенова Гульжан Маратовна

Акмолинская область

Кокшетау


НИШ ФМН г.Кокшетау

ИКТ на уроке

255 Жапарқұлова Ақбота Бақытқызы

Жамбылская область

район Турара Рыскулова

Алғабас шағын орталықты орта мектебі

ИКТ в воспитательной 

работе


256 Жапарова Толкынай Жанашевна

Костанайская область

Карабалыкский район

ГУ "Карабалыкская средняя школа №1 имени 

М.Горького отдела образования акимата 

Карабалыкского района"

ИКТ на уроке

257 Жаркимбекова Жанна 

Аманжоловна

Акмолинская область

Кокшетау

Средняя школа-лицей №6 г.Кокшетау

ИКТ на уроке

258 Жасулан Адилбаев Шынгисович

Нур-Султан

№42 орта мектеп

ИКТ на уроке

259 Жахонгир Садыков Абдулхакимұлы Туркестанская область

Туркестан

Хамза атындағы №2 жалпы орта мектеп

ИКТ на уроке

260 Живалюкова Наталья Николаевна

Костанайская область

Костанай


ГУ "Школа-гимназия № 18"

ИКТ в воспитательной 

работе

261 Жила Ирина Васильевна



Костанайская область

Рудный


КГУ " Гимназия № 2" акимата города Рудного ИКТ на уроке

262 Жолдаспаева Гульзада 

Ахметжановна

Актюбинская область

Хромтауский район

Хромтауская гимназия №2

ИКТ на уроке


«Жаңашыл мұғалім – 2020» байқауы бірінші кезеңінің қорытындылары / Итоги первого тура конкурса «Учитель-новатор 2020».xlsx

12



Аты-жөні / ФИО

Облыс/Қала / Область/Город Аудан/Қала / Район/Город

Оқу орны / Учебное заведение

Аталым / Номинация

263 Жолдыбаев Ерлан Умарович

Туркестанская область

Тюлькубасский район

Ю. Гагарин атындағы жалпы орта мектебі

ИКТ на уроке

264 Жолдыбаева Кундыз 

Амангелдиевна

Мангистауская область

Мунайлинский район

"№7 жалпы білім беру орта мектебі" 

коммуналдық мемлекеттік мекемесі

ИКТ при подготовке к 

итоговой аттестации или 

ЕНТ


265 Жорабаева Динара Жумадилаевна

Алматинская область

Талгарский район

«Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар 

№41 жалпы білім беретін орта мектеп»

ИКТ на уроке

266 Жораева Жазира Жандарбекқызы

Северо-Казахстанская область Мамлютский район

Покровка орта мектебі КММ

ИКТ в малокомплектной 

школе (МКШ)

267 Жумабаева Нина Тимофеевна

Павлодарская область

Павлодар


ГУ "СОШ "21"

ИКТ на уроке

268 Жумабаева Роза Избасаровна

Туркестанская область



Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4   5   6
Loading...


©melimde.com 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін ызмет
Жалпы ережелер
ызмет стандарты
дістемелік кешені
бекіту туралы
туралы хабарландыру
біліктілік талаптары
кіміні аппараты
Конкурс туралы
жалпы біліктілік
ойылатын жалпы
мемлекеттік кімшілік
бойынша жиынты
жалпы конкурс
білім беретін
Барлы конкурс
республикасы білім
ызмет регламенті
ткізу туралы
конкурс атысушыларына
біліктілік талаптар
атысушыларына арнал
Республикасы кіметіні
идаларын бекіту
облысы кімдігіні
рсетілетін ызметтер
мемлекеттік ызмет
дістемелік сыныстар
Конкурс ткізу
стандарттарын бекіту
мемлекеттік мекемесі
Мектепке дейінгі
дебиеті маманды
дістемелік материалдар
білім беруді
жалпы білім
ауданы кіміні
конкурс туралы
мектепке дейінгі
рметті студент
облысы бойынша
мерзімді жоспар
мыссыз азаматтар
Мемлекеттік кірістер
Конкурс жариялайды
дарламасыны титулды
дістемелік кешен
ызметтер стандарттарын
разрядты спортшы
мелетке толма
директоры бдиев

Loading...